Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

Nowości w naszej ofercie

Salon Zdrowia sklep medyczny

Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą, posiadamy dwa sklepy stacjonarne w Szpitalu Św.Anny w Miechowie oraz w Krakowie w Centrum Handlowym M1. Jako jedyny sklep medyczny jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 do 21, natomiast w niedzielę od 10 do 20!

Nasz wykwalifikowany personel, służy profesjonalną pomocą w doborze odpowiedniego sprzętu medycznego, ortopedycznego czy rehabilitacyjnego. Zatrudniamy tylko fizjoterapeutów z doświadczeniem i rozległą wiedzą fachową. W przypadku braku towaru odpowiadającego oczekiwaniom klienta, jesteśmy w stanie zamówić wszystko, czego pacjent potrzebuje. Współpracujemy z wszystkimi najlepszymi firmami, produkującymi sprzęt medyczno-ortopedyczny i rehabilitacyjny najwyższej jakości. Jesteśmy partnerem firmy MEMO, produkującej wysokiej jakości buty ortopedyczne dla dzieci oraz wkładki profilaktyczne i korygujące do butów.

Realizujemy wnioski Narodowego Funduszu Zdrowia ( wózki inwalidzkie, balkoniki, kule, ortezy, stabilizatory, peruki, protezy piersi, worki stomijne, cewniki) oraz na środki pomocnicze ( pieluchomajtki, wkłady anatomiczne).

W razie pytań służymy pomocą:
tel.: 532 009 363
mail: salonzdrowia.krakow@gmail.com

Kupuj sprawdzone produkty
wiodących producentów
Dołącz do rosnącego grona
zadowolonych klientów
Kupuj i płać bezpiecznie
dzięki Przelewom24
Ciesz się gwarantowaną
szybką dostawą

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tylko najlepszych producentów

Sklep medyczny online Kraków