Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

WKŁADKI MAGNETYCZNE DO BUTÓW MASUJĄCE

mata do akupresury
MATA DO AKUPRESURY QMED
20 grudnia 2019
cisnieniomierz microlife bp a2
CŚNIENIOMIERZ MICROLIFE BP A2 BASIC AUTOMATYCZNY
21 grudnia 2019
Show all

WKŁADKI MAGNETYCZNE DO BUTÓW MASUJĄCE

26,99 

Wkładki magnetyczne do butów mają szerokie, dobroczynne działanie na cały organizm.

Wkładki magnetyczne do butów doskonale stymulują zakończenia nerwowe w podeszwie stóp, co zapewnia przywrócenie równowagi energetycznej organizmu. Taki specjalistyczny masaż przy pomocy wkładek magnetycznych wspiera leczenie chorób układu krążenia, trawienia i układu odpornościowego, chorób reumatycznych i zwyrodnieniowych, metabolicznych oraz psychicznych.

Wkładki magnetyczne do butów posiadają odpowiednio ułożone krążki magnesów, aby wywierać skuteczny nacisk na kluczowe miejsca na stopach. Punktowy ucisk na wybrane obszary podeszwy w połączeniu z emitowanym polem magnetycznym wpływa wzmacniająco i pobudzająco na receptory topograficzne, z których każdy ma przypisane działanie na konkretne narządy ciała oraz ma wpływ na funkcjonowanie całych układów organizmu człowieka.

Korzystanie z wkładek magnetycznych do butów wywołuje efekt podwójnego masażu a wytwarzane przez magnesy pole magnetyczne w połączeniu z odpowiednią budową wkładki zapewnia głęboką stymulację receptorów stopy likwidując ból i zapewniając lepsze samopoczucie i prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Receptorowe pobudzenie punktów na stopie poprzez uciski podczas chodzenia poprawia krążenie krwi przez całe ciało i wszystkie jego organy, co w konsekwencji wspiera transport substancji odżywczych, tlenu, hormonów czy enzymów oraz przyspiesza usuwanie toksycznych związków z organizmu. Organizm jest lepiej odżywiony i dotleniony.

Wkładki magnetyczne do butów doskonale:

  • przyspieszają procesy metaboliczne;
  • uśmierzają dolegliwości bólowe kręgosłupa;
  • pomagają przy bólach migrenowych;
  • uśmierzają bóle miesiączkowe;
  • działają przeciwbólowo w przypadku dolegliwości kończyn dolnych
  • wspomagają pracę narządów wewnętrznych;
  • eliminują syndrom zimnych stóp i rąk;
  • niwelują obrzęk kończyn dolnych;
  • poprawiają samopoczucie, koncentrację.

 

Podczas masażu stóp w czasie chodzenia, wypustki i magnesy pobudzają punkty refleksologiczne na stopach podrażniając zakończenia nerwowe w skórze. W ten sposób sygnał dochodzi do różnych miejsc na ciele pomagając w redukcji bólu, napięcia czy dyskomfortu. 

 

Ze względu na oddziaływanie wkładek MAGNETYCZNYCH na różne funkcje organizmu, przed zakupem należy zapoznać się z informacjami i stosować zgodnie z zaleceniami.

 

Rozmiar: uniwersalny do przycinania do rozmiaru buta (32 – 42)

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „WKŁADKI MAGNETYCZNE DO BUTÓW MASUJĄCE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *