Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

Wkładki KAPS multisport

relaxkid - Wkładki KAPS multisport
Relax Kids – wkładki dla dzieci
2 stycznia 2018
NC150 - Wkładki KAPS multisport
Microlife Termometr elektroniczny NC 150
2 stycznia 2018
Show all

Wkładki KAPS multisport

Najnowsza linia sportowych wkładek od KAPS. Wspólnie z naszymi partnerami, stworzyliśmy niepowtarzalne, wysoko zaawansowane technologicznie, wkładki z przeznaczeniem dla uprawiających sport. Nowa linia zaspokoi oczekiwania wszystkich sportowców, zarówno tych amatorsko jak i profesjonalnie uprawiających różne dyscypliny sportowe. Nowe wkładki Kaps zostały zaprojektowane przez zespół specjalistów, po konsultacjach, testach i modyfikacjach, jakie zgłaszali sportowcy. Finalnie otrzymaliśmy bezkompromisowy produkt, który jest pełną odpowiedzią na potrzeby sportowców.

Sportowa linia Kaps, to specjalna kolekcja wkładek, dedykowanych do wielu dyscyplin sportowych, w tym przeżywających swój rozkwit sportów biegowych, kolarstwa, futbolu, sportów halowych, tenisa, trekkingu.

Celem użytkowania tych wkładek, jest komfort, stabilizacja stopy, ochrona przed urazami i kontuzją, eliminacja drgań i mikrowstrząsów, jednocześnie uwalnianie energii kinetycznej, by wspomagać wydajność podczas biegu. Wkładki zapewniają niezwykłą wygodę i lekkość, utrzymując stopy w należytym komforcie i oczekiwanej suchości.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Wkładki KAPS multisport”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *