Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

Microlife Termometr elektroniczny NC 150

kapswkladkimultisport - Microlife Termometr elektroniczny NC 150
Wkładki KAPS multisport
2 stycznia 2018
łokiecEP21 - Microlife Termometr elektroniczny NC 150
Orteza na łokieć tenisisty/golfisty
3 stycznia 2018
Show all

Microlife Termometr elektroniczny NC 150

122,00 

Brak w magazynie

Microlife Termometr elektroniczny NC 150 – nowoczesne rozwiązanie

Termometr elektroniczny NC 150 jest produktem wysokiej jakości, wytworzonym według najnowszej technologii i sprawdzonym zgodnie z międzynarodowymi standardami. Wyjątkowa technologia termometru zapewnia zawsze precyzyjny i niezależny od zewnętrznych źródeł ciepła odczyt temperatury.

Idealny dla każdego

Urządzenie przeprowadza samokontrolę po każdym uruchomieniu, aby zapewnić precyzyjny pomiar. Termometr NC 150 przeznaczony jest do regularnych pomiarów temperatury ludzkiego ciała. Może być używany przez osoby w każdym wieku. Innowacyjna technologia pomiarów przy użyciu promieni IR pozwala na pomiary bez dotykania mierzonego obiektu. Wyniki pomiarów wyświetlane są czytelnym ekranie LCD.

Dodatkowe funkcje

Produkt wyposażony został w takie funkcje jak automatyczne wyłączanie, czy alarm gorączki. Dzięki zastosowaniu technologii Silent Glow, wyświetlacz po przekroczeniu temperatury 37,5℃ zmienia kolor na czerwony.  NC 150 jest testowany klinicznie. Jest to gwarancją bezpiecznego i higienicznego pomiaru w kilka sekund. Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją.

Szeroki zakres pomiarowy oznacza, że można używać go do pomiaru temperatury ludzkiego ciała na skroni, a także do sprawdzania temperatury powierzchni następujących substancji: mleka w butelce, temperatury wody do kąpieli dla dziecka, temperatury otoczenia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Microlife Termometr elektroniczny NC 150”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *