Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

SZCZOTECZKA CURAPROX CS 1009 JEDNOPĘCZKOWA

sklep rehabilitacyjny kraków
SZCZOTECZKA CURAPROX CURAKID CK 4260 SUPER SOFT DLA DZIECI
24 lutego 2020
szczoteczka
SZCZOTECZKA CURAPROX CS 5460 ORTHO ULTRA SOFT
24 lutego 2020
Show all

SZCZOTECZKA CURAPROX CS 1009 JEDNOPĘCZKOWA

17,70 

Szczoteczka Curaprox jednopęczkowa jest odpowiednia do higieny jamy ustnej osób noszących aparaty ortodontyczne lub implanty lub mosty.

Długość włosia: 9 mm o średnicy 0.15 mm

Idealna dla fanów i znawców perfekcyjnej metody czyszczenia zębów.

Jednopęczkowa szczoteczka Curaprox 1009 jest polecana szczególnie dla posiadaczy implantów i osób noszących aparaty ortodontyczne.

Szczoteczka wykonana jest ze specjalnych włókien CUREN. Włókna te charakteryzują się bardzo dużą miękkością i specjalnie zaokrąglonym kształtem. Dzięki takim cechom włókna idealnie dopasowują się do anatomii linii dziąseł. Włókna te umożliwiają skuteczne usuwanie płytki nazębnej i wszelkich osadów. Sposób usuwania osadów jest wyjątkowo sprawny i mechanizm włókien Curen zapewnia specjalistyczną i profesjonalną ochronę.

Szczoteczka ta  idealnie czyści, a równocześnie jest bardzo łagodna dla dziąseł. To idealne rozwiązanie dla wymagających.

 

Szczoteczka Curaprox jest idealnym rozwiązaniem dla wymagających pacjentów i znawców perfekcyjnej metody czyszczenia zębów. Szczoteczka Curaprox jest wyjątkowa dla osób, którzy poszukują sprzętu idealnego do utrzymania higieny jamy ustnej na najwyższym poziomie.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SZCZOTECZKA CURAPROX CS 1009 JEDNOPĘCZKOWA”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *