Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

Rajstopy przeciwżylakowe 70 den Veera

3af21666acf66ba45a9d940b7159b58e 80x80 - Rajstopy przeciwżylakowe 70 den Veera
Podkolanówki przeciwżylakowe 70 den Veera
24 lutego 2020
74770f0ec92ef128d053cc25f5d69cb0 80x80 - Rajstopy przeciwżylakowe 70 den Veera
Pończochy przeciwżylakowe 70 den Veera
24 lutego 2020
Show all

Rajstopy przeciwżylakowe 70 den Veera

58,00 

Wyczyść

Rajstopy uciskowe Veera – 70 den

Przedstawiamy rajstopy uciskowe o grubości 70 den, które skutecznie działają w profilaktyce powstawania żylaków, posiadając ucisk profilaktyczny 13-17 mmHg. Produkty Veera są przebadane klinicznie, dzięki czemu zyskujemy pewność dotyczącą ich skutecznego działania. Są stworzone z Lycry oraz wzbogacone o cząsteczki srebra, które dodają rajstopom specjalnych właściwości przeciwbakteryjnych. Rajstopy uciskowe, jak sama nazwa wskazuje, dbają o odpowiedni ucisk naszych nóg, a to pomaga naszym żyłom w krążeniu krwi w całym naszym organizmie. Dodatkowo ich włókna są splecione w specyficzny kształt plastra miodu, co skutkuje większą trwałością i ochroną przed zadarciami i ewentualnymi oczkami.

Kiedy warto rozpocząć stosowanie rajstop Veera?

Tak naprawdę warto działać profilaktycznie, czyli jeszcze, wtedy kiedy nie ma żadnych objawów, jednak jeżeli już teraz pojawia się u Ciebie ból nóg oraz uczucie ich ciężkości, czy opuchnięcia kończyn, to jest to już odpowiedni moment. Korzyścią natychmiastową, która płynie z używania rajstop przeciwżylakowych jest ulga i poczucie lekkości. A korzyściami w dalszej perspektywie czasowej jest zapobieżenie żylakom i rozwinięcie się poważnych chorób związanych z krążeniem krwi. Nie można również zapomnieć o takich atutach rajstop uciskowych, jakimi są trwałość, świeżość, czy wyszczuplenie i modelowanie.

Wysoka jakość dla Ciebie

Produkty Veera cieszą się ogromnym uznaniem wśród klientów. Marka została wyróżniona w 2015 roku przez konsumentów, zdobywając nagrodę Konsumenckiego Lidera Jakości 2015 GRAND PRIX. Taka prestiżowa nagroda oraz fakt, iż rajstopy są przetestowane klinicznie to dobra przesłanka do tego, że jest to produkt warty naszej uwagi i zaufania. Veera to produkt stworzony dla kobiet, które dbają o swoje nogi, bądź jedną z nich – Stosuj profilaktykę!

 

Kolory:

  • czarny
  • solei (beżowy)

Rozmiary:

rajstopy 140DEN - Rajstopy przeciwżylakowe 70 den Veera

Rozmiar

1, 2, 3, 4, 5

Kolor

solei, czarny

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Rajstopy przeciwżylakowe 70 den Veera”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *