Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

Rajstopy przeciwżylakowe 140 den Veera

poncz1 - Rajstopy przeciwżylakowe 140 den Veera
Pończochy samonośne przeciwżylakowe z koronką 140 den
24 lutego 2020
3af21666acf66ba45a9d940b7159b58e 80x80 - Rajstopy przeciwżylakowe 140 den Veera
Podkolanówki przeciwżylakowe 70 den Veera
24 lutego 2020
Show all

Rajstopy przeciwżylakowe 140 den Veera

54,00 

Wyczyść

Rajstopy uciskowe Veera – 140 den

Pragniemy przedstawić szczególny rodzaj rajstop, które są przeznaczone dla wszystkich kobiet, które chcą dbać o zdrowie i piękny wygląd swoich nóg, ale również dla tych kobiet, które zauważają już pierwsze objawy problemów z krążeniem krwi. Są stworzone ze specjalnego materiału wykonanego między innymi z Lycry, dzięki czemu zapewniają odpowiedni, stopniowany ucisk, który pomaga w pompowaniu krwi naszym żyłom. Dodatkowo rajtuzy uciskowe są wzbogacone o technologię Silver plus, która jest odpowiedzialna za utrzymanie ciągłej świeżości rajstop. Drobinki srebra chronią nas przed wszelkimi drobnoustrojami, bakteriami, czy grzybami. Warto również wspomnieć o szczególnym splocie włókien tego produktu, mianowicie przypomina on kształt plastra miodu, dzięki czemu jest niezwykle trwały i skutecznie chroni nas przed złapaniem oczka, czy rozdarcia, dodatkowo zapewniając ucisk, który jest niezbędny w przeciwdziałaniu żylakom.

Co możesz zyskać dzięki stosowaniu tych rajstop?

Pierwszymi objawami problemów z krążeniem krwi są przede wszystkim zmęczone, ciężkie i opuchnięte nogi, a następnie pojawiające się nieestetyczne pajączki, czyli inaczej niewielkie naczynka, które w konsekwencji pękają. Objawów tych nie można bagatelizować, ponieważ tym sposobem możemy doprowadzić do poważnych chorób związanych z krążeniem krwi. Produkty uciskowe są świetnym sposobem na zatrzymanie procesu powstawania żylaków. Zapewniają one odpowiedni ucisk, który kierują od kostki w stronę uda, dzięki czemu pomagają w krążeniu krwi i skutecznie zapobiegają powstawaniu żylaków. Dodatkowo stosowanie rajstop uciskowych przynosi natychmiastową ulgę zmęczonym i obolałym nogom, oraz dają poczucie lekkości.

Pewny produkt

Rajstopy Veera są szczególnym produktem, o którego skuteczność nie musimy się martwić, ponieważ są przebadane klinicznie. Ucisk, zaznaczone palce i pięty, odpowiedni splot oraz I klasa ucisku 18-21 mmHg, są tym, czego potrzebują Twoje nogi, aby chronić się przed żylakami.

 

Kolory:

  • czarny
  • solei (beżowy)

 

Rozmiary:

rajstopy 140DEN - Rajstopy przeciwżylakowe 140 den Veera

 

Rozmiar

1, 2, 3, 4, 5

Kolor

solei, czarny

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Rajstopy przeciwżylakowe 140 den Veera”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *