Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

Pończochy samonośne przeciwżylakowe z koronką 140 den

2a38ad3230fb8896cfe19cf261dc21ab 80x80 - Pończochy samonośne przeciwżylakowe z koronką 140 den
Podkolanówki przeciwżylakowe 140 den
24 lutego 2020
5d1be96ea806851485bd3f5e3b077e9b 80x80 - Pończochy samonośne przeciwżylakowe z koronką 140 den
Rajstopy przeciwżylakowe 140 den Veera
24 lutego 2020
Show all

Pończochy samonośne przeciwżylakowe z koronką 140 den

72,00 

Wyczyść

Pończochy samonośne z koronką – 140 den

Prezentujemy pończochy samonośne na żylaki od firmy Veera, które dodatkowo są zdobione koronką. Oprócz walorów estetycznych pończochy te są niezwykle skuteczne w zwalczaniu pierwszych objawów żylaków oraz w ich profilaktyce. Są przebadane klinicznie, dzięki czemu mamy pewność, że stosowanie rajstop przyniesie nam konkretnie korzyści w postaci lekkich, odciążonych nóg, zabezpieczonych przed chorobami związanymi z niepoprawnym krążeniem krwi i posiadają I stopnień ucisku 18-21 mmHg.

Skuteczność i trwałość

Ich ogromną zaletą jest przede wszystkim wysoka skuteczność, która jest potwierdzona badaniami klinicznymi, dlatego nie musimy się obawiać, że nasza inwestycja się nie zwróci, ponieważ zwróci się w postaci zdrowych, zadbanych i odciążonych nóg. Pończochy są odpowiednio wyprofilowane i ich ucisk jest skierowany od kostek w stronę uda, tak aby pomóc naszym żyłom w przepompowaniu krwi. Oprócz tego pończochy są wykonane z elastycznego materiału oraz splecione są w specyficzny sposób, który zapobiega powstawaniu wszelkich zadarć, czy oczek. Kolejnym efektem, którego doświadczymy dzięki noszeniu pończoch antyżylakowych, jest wyszczuplenie naszych nóg. Jest to świetny dowód na to, że piękno i zdrowie nie muszą się wzajemnie wykluczać.

Zawsze lekko i świeżo

Pończochy, jak i wszystkie produkty Veera poprawiają krążenie krwi, a co za tym idzie, sprawiają, że nasze nogi stają się lekkie, dzięki czemu zapomnimy, co to są ciężkie, obrzmiałe nogi. Dzięki używaniu produktów Veera zapobiegniemy również pękaniu pajączków i zapewnimy długotrwałą ulgę swoim nogom. Dodatkowo dzianina jest wykonana z dodatkiem jonów srebra, które zwalczają drobnoustroje i bakterie, dzięki czemu czujemy się świeżo i komfortowo, nawet podczas noszenia pończoch cały dzień.

 

Kolory:

  • czarny
  • solei (beżowy)

 

Rozmiary:

poczochy 140DEN 300x155 - Pończochy samonośne przeciwżylakowe z koronką 140 den

Rozmiar

1/2, 3, 4

Kolor

czarny, solei

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Pończochy samonośne przeciwżylakowe z koronką 140 den”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *