Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA DO SPANIA DR SAPPORO SHELL

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA SISSEL SOFT PLUS
26 listopada 2021
PODUSZKA DO SPANIA NA BRZUCHU DR SAPPORO BOSSANOVA
26 listopada 2021
Show all

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA DO SPANIA DR SAPPORO SHELL

230,00 

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA DO SPANIA DR SAPPORO SHELL Poduszka SHELL w nowej odsłonie, w nowej poszewce. Najlepsza poduszka ortopedyczna

Poduszka SHELL jest poduszką ortopedyczną z pamięcią kształtu idealna dla osób, które mają problemy z kręgosłupem oraz spłyconą lordozę szyjną. Poduszka jest najbardziej zaawansowaną poduszką ortopedyczną odpowiednią do spania zarówno na boku jak i na plecach. Poduszka jest wyrobem medycznym klasy I co wskazuje na jej jakość. Poduszka spełnia wszelkie normy i powstała zgodnie z min. normą  ISO 9001:2009. Poduszka posiada unijny znak CE oraz 10 letnią gwarancję. Tłoczona bawełniano – poliestrowa poszewka wykonana jest z miłego i wytrzymałego materiału belgijskiej firmy Bekaert Deslee o bardzo dużej gęstości 460 gr/cm3 co przewyższa nawet 3 krotnie normy innych poduszek! Poszewkę można prać w temperaturze 40 st. C.

 

Certyfikat najwyższej jakości tkaniny 

Confidence in Textiles znakuje się materiały, które są bezpieczne dla użytkownika

Poduszka posiada certyfikat Confidence in Textiles, który jest nadawany produktom o najwyższej jakości z materiałami nieszkodliwymi dla człowieka.

 

Poduszka idealnie dopasowana do anatomicznych kształtów!

Poduszka anatomiczna SHELL od Dr Sapporo. Wyszczególnione istotne elementy na poduszce, które sprawiają, że jest ona taka wyjątkowa

 

SHELL pomaga zwalczać problem spłyconej lordozy szyjnej

Co wyróżnia poduszkę shell blue memory?

Poduszka pozwala na naturalne ułożenie głowy w pozycji spania na wznak, co rzadko jest spotykane, ponieważ wysoki profil większości poduszek jest nieodpowiedni dla osób śpiących na plecach. Leżąc na plecach na poduszce SHELL głowa spoczywa w owalnym zagłębieniu, który jest idealnie dostosowany do kształtu czaszki co wpływa na zmniejszenie nacisku na guz potyliczny i równomierne rozłożenie ciężaru głowy na powierzchni poduszki. Profil szyjny (charakterystyczne wzniesienie pod kręgosłupem szyjnym) dopasowany został do fizjologicznego kształtu lordozy szyjnej i zapewnia optymalne podtrzymanie i odciążenie kręgosłupa. W poduszce zapewniono łagodne zejście profilu szyjnego oraz jego szerokie wyprofilowanie barków, dzięki czemu poduszka umożliwia swobodne oddychanie oraz rozluźnienie mięśni karku. Poduszka została zaprojektowana w sposób umożliwiający spanie w naturalnej dla człowieka pozycji.

W odróżnieniu od innych poduszek SHELL nie powoduje wysunięcia głowy do przodu podczas spania na plecach, dlatego nie utrwala wad takich jak lordoza szyjna. Wręcz odwrotnie! SHELL pomaga w walce ze zniesioną lub spłyconą lordozą szyjną!

 

Innowacyjna pianka BLUE MEMORY 

Pianka BLUE FOAM Mamory używana jako rdzeń poduszek ortopedycznych Dr Sapporo to najwyższa jakość materiału

Pianka ta jest niezawodna, ponieważ nie jest ani za twarda, ani za miękka. Jest optymalnej twardości dla zapewnienia odpowiedniego wsparcia kręgosłupa. Pianka Blue Memory charakteryzuje się otwartym układem komórek tzw. open cells, które pracują i dbają o nasz sen. Podczas nacisku powietrze zostaje wypchane z układu a po zwolnieniu nacisku zostaje optymalny czas na regenerację kształtu co sprawia wrażenie pamięci kształtu. Pianka memory jest wrażliwa na temperaturę i dopasowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa szyjnego, jednocześnie dając podparcie we wszystkich punktach. Kręgi znajdą się wtedy we właściwej pozycji, a mięśnie odprężą się.

 

Symbol pianki Blue Memory

Rysunek obrazuje prawidłową wysokość głowy na poduszce oraz właściwe ułożenie kręgosłupa

Warto pamiętać jak ważnym jest prawidłowe ułożenie głowy oraz kręgosłupa odcinka szyjnego. Poduszka ortopedyczna SHELL daje gwarancję prawidłowego i zdrowego ułożenia kręgosłupa

 

Rdzeń poduszek Dr Sapporo - Tazz, Swing, Shell, Bossanova, posiadają aż 10-o letnią gwarancję!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PODUSZKA ORTOPEDYCZNA DO SPANIA DR SAPPORO SHELL”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *