Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

PODUSZKA DO SPANIA SISSEL CLASSIC M ORTOPEDYCZNA

Skarpetki bezuciskowe frotte z wełną merynosową i srebrem DEOMED MEDIC DEO SILVERWOOL
30 grudnia 2019
poduszka do spania Sissel Classic L
PODUSZKA DO SPANIA SISSEL CLASSIC L ORTOPEDYCZNA
2 stycznia 2020
Show all

PODUSZKA DO SPANIA SISSEL CLASSIC M ORTOPEDYCZNA

220,00  199,00 

Poduszka profilowana do spania

Poduszka do spania Sissel Classic M to prawdopodobnie pierwsza poduszka ortopedyczna na świecie, zaprojektowana i skonstruowana w celu zapewnienia użytkownikom prawidłowej pozycji ciała również podczas snu.

Poduszka do spania SISSEL Classic wyposażona jest w niespotykane do tej pory rozwiązania – anatomiczne wyprofilowanie i unikalną krawędź. Jej innowacyjny kształt, będący wynikiem wielu badań i testów, okazał się skutecznym sposobem na poprawę jakości snu i zachowanie prawidłowej, zdrowej pozycji podczas leżenia, co potwierdzają miliony zadowolonych użytkowników.

Klasyczna poduszka do spania Sissel Classic w rozmiarze M ortopedyczna zapewnia wsparcie głowy i szyi osobom o drobnej budowie ciała i węższych ramionach. Wykonana została z pianki sprężystej i wyposażona w delikatną welurową poszewkę.

Unikatowy kształt poduszki do spania Sissel Classic M umożliwia prawidłowe podparcie głowy, szyi i ramion podczas snu, a także lekki naciąg kręgów. Dzięki temu kręgosłup znajduje się w optymalnym ułożeniu i pozostaje odciążony przez całą noc. Specjalnie skonstruowana krawędź poduszki zapewnia idealne podparcie szyi i rozluźnienie mięśni.

 

Poduszka do spania Sissel rozmiar M ortopedyczna została wykonana ze sprężystej pianki, która zapewnia większą stabilizację odcinka szyjnego podczas snu i jest wygodna dla użytkowników.

Poduszka do spania Sissel Classic jest wyjątkowo trwała i odporna na odkształcenia. Jej kształt nie ulega zmianie nawet w wyniku ręcznego prania.

 

Poduszka wyprodukowana została wyłącznie z bezpiecznych i przebadanych materiałów, które są hipoalergiczne i wolne od szkodliwych substancji. 

Poduszki ortopedyczne Sissel produkowane są w zgodzie z naturą!

  • Jak dobrać rozmiar poduszki Sissel Classic?

Poduszki do spania Sissel Classic występują w dwóch rozmiarach, różniących się wysokością – M (11 cm) i L (14 cm). Mniejszy rozmiar polecany jest osobom szczupłym o wąskich ramionach. Osoby o przeciętnej budowie ciała i szerszych barkach powinny wybrać większy rozmiar poduszki.

Wymiary poduszki ortopedycznej do spania  Sissel Classic M:

  • szerokość: 47 cm
  • długość: 33 cm
  • wysokość: 11 cm
  • gwarancja: 5 lat

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PODUSZKA DO SPANIA SISSEL CLASSIC M ORTOPEDYCZNA”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *