Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

PODUSZKA DO SIEDZENIA SEAT COMFORT QMED

ponczochy II klasa ucisku
POŃCZOCHY II KLASA UCISKU OTWARTE PALCE VEERA
25 lutego 2021
Opaska na kostkę
ELASTYCZNA OPASKA NA KOSTKĘ
12 marca 2021
Show all

PODUSZKA DO SIEDZENIA SEAT COMFORT QMED

79,90 

Brak w magazynie

Poduszka do siedzenia Seat Comfort to idealne rozwiązanie dla osób szukających komfortu i prawidłowego ułożenia ciała podczas siedzenia.

Dostosowująca się do ciężaru użytkownika pianka z pamięcią kształtu umożliwia właściwą pozycję i równomierne rozłożenie ciężaru ciała. Dzięki temu odciążony jest kręgosłup, co niweluje odczucie zmęczenia podczas czynności wykonywanych na siedząco. W zajęciu prawidłowej pozycji pomagają dodatkowe wyprofilowania pod uda.

Poduszka do siedzenia jest produktem uniwersalnym. Dzięki wyjątkowej elastyczności zapewnia możliwość dopasowania do miejsca, w którym jest stosowana. Idealna jest do wykorzystania zarówno w domu, w pracy, w samochodzie jaki i na wózku inwalidzkim. Spód poduszki do siedzenia wykonany jest z materiału antypoślizgowego, dzięki czemu poduszka nie przesuwa się i w przeciwieństwie do innych tego typu wyrobów, doskonale działa ze śliskimi powierzchniami (np. metal, tworzywo sztuczne).

Przeciwwskazania: Nie stwierdzono

Konserwacja: Pianka z pamięcią kształtu nie nadaje się do prania. Pokrowiec zewnętrzny jest zdejmowalny i może być prany w temperaturze do 30°C/ 86°F. Ze względu na sposób transportu, poduszka po wyjęciu z opakowania może mieć “zapach fabryczny”. Aby zniknął, przed pierwszym użyciem, wystarczy przewietrzyć poduszkę.

Skład:

Poduszka: 100% PU

Poszewka (góra i boki): 93% poliester, 7% spandex, z uchwytem z boku

Poszewka (spód): 100% poliester z kropkami antypoślizgowymi

Wymiary: 45X 37X9cm

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PODUSZKA DO SIEDZENIA SEAT COMFORT QMED”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *