Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

Podkolanówki przeciwżylakowe 140 den

materac przeciwodlezynowy babelkowy
MATERAC PRZECIWODLEŻYNOWY BĄBELKOWY
24 lutego 2020
Pończochy samonośne przeciwżylakowe z koronką 140 den
24 lutego 2020
Show all

Podkolanówki przeciwżylakowe 140 den

35,00 

Wyczyść

Podkolanówki przeciwżylakowe Veera – 140 den

Podkolanówki przeciwżylakowe charakteryzują się stopniowym uciskiem. Dzięki swojej grubości – aż 140 den, stanowią idealne zabezpieczenie i profilaktykę przeciwko powstawaniu żylaków. Dodatkowym ich atutem jest fakt, iż są przetestowane klinicznie, także korzystanie z nich jest w stu procentach bezpieczne i skuteczne. Są dostępne w dwóch kolorach: czarnym i solei, czyli beżowym, oraz w dwóch rozmiarach: mniejszym 1/2 i  większym 3/4.

Podkolanówki przeciwżylakowe Veera 140 den posiadają I klasę ucisku 18-21 mmHg.

Podkolanówki przeciwżylakowe – korzyści

Używanie naszych podkolanówek niesie ze sobą wiele korzyści. Pierwszą, natychmiastową jest ulga, którą przynoszą naszym zmęczonym, obolałym nogom. Oprócz tego poprawiają krążenie krwi, co sprawia, że czujemy się lepiej, a nasze nogi przestaną być przeszkodą, która uniemożliwiała nam długie spacery, czy pozostawanie przez długi czas w pozycji stojącej. Podkolanówki uciskowe również zapobiegają powstawaniu pierwszych zmian żylakowych, czy pojawianiu się pajączków na naszych łydkach. Pajączki, oprócz tego, że są niezwykle nieestetyczne i chcemy je za wszelką cenę ukryć, to są one początkiem poważnych chorób żylnych, najpoważniejszą ich konsekwencją może być zakrzepica, która może koniec końców prowadzić do zatoru w płucach. Dlatego tak ważna jest profilaktyka i przeciwdziałanie już pierwszym objawom problematycznych naczyń krwionośnych. Dodatkowym atutem podkolanówek jest ich wygląd, ponieważ wyglądają one jak zwykłe podkolanówki, a różnią się znacznie właściwościami.

Produkty Veera – dla kogo?

Produkty Veera są stworzone dla świadomych kobiet, które chcą cieszyć się wyglądem oraz sprawnością swoich nóg jak najdłużej. Podkolanówki Veera są wyprodukowane z Lycry, posiadają wzmocnienia na piętach i palcach, co sprawia, że są niezwykle trwałe i zapewniają odpowiednie rozmieszczenie ucisku na nogach i pomagają w krążeniu krwi w całym naszym organizmie.

TABELA

 

 

Rozmiar

1/2, 3/4

Kolor

czarny, solei

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podkolanówki przeciwżylakowe 140 den”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *