Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

Podkolanówki przeciwżylakowe 70 den Veera

Rajstopy przeciwżylakowe
Rajstopy przeciwżylakowe 140 den Veera
24 lutego 2020
Rajstopy przeciwżylakowe
Rajstopy przeciwżylakowe 70 den Veera
24 lutego 2020
Show all

Podkolanówki przeciwżylakowe 70 den Veera

25,00 

Wyczyść

Podkolanówki Veera – 70 den

Przedstawiamy podkolanówki przeciwżylakowe Veera, które są idealnym rozwiązaniem w profilaktyce przeciw powstawaniu żylaków. Nasze podkolanówki cechują się niezwykłą wytrzymałością i skutecznością, ponieważ są stworzone z elastycznego materiału Lycra, a dodatkowo mają wzmocnienia na palcach oraz piętach, dzięki czemu zapewniają idealne rozmieszczenie ucisku na całej powierzchni, którą zajmują. Dodatkowo są przetestowane klinicznie, co daje nam pewność, że zainwestowanie w ten produkt przyniesie naszemu zdrowiu korzyści. Kolanówki uciskowe są dostępne w trzech kolorach – czarny, solei i jasny orzech, oraz w dwóch rozmiarach – 1/2 i 3/4. Ich grubość to 70 den, jednak w przypadku kolanówek uciskowych najważniejsza jest ich wartość ucisku, w tym przypadku wynosi ona 17-19 mmHb – ale co nam to mówi?

Ucisk profilaktyczny 17-19 mmHB – kiedy używać?

Podkolanówki z takim uciskiem należy wybrać, jeśli zmagamy się z takimi objawami pojawiających się żylaków, jak na przykład ból nóg pod koniec dnia, czy też spuchnięte kostki, których obrzęk ustępuje następnego dnia, dzięki działaniu podkolanówek w trakcie nocy. Dzięki podkolanówkom firmy Veera nasze nogi będą ciągle lekkie, a ból pod koniec dnia nie będzie nam dokuczał.

Dla kogo?

Produkty Veera kierujemy do kobiet, które dbają o siebie, o swój wygląd i zdrowie, które są przede wszystkim świadome i rozsądnie podchodzą do tematu profilaktyki wszelkich chorób. Kierujemy je do kobiet aktywnych, które mają wiele obowiązków i ról społecznych, w których muszą się sprawdzić. Aby skutecznie je wypełniać, potrzebna jest im przede wszystkim sprawność fizyczna, którą dzięki tym podkolanówkom będziesz się cieszyła przez lata. Chyba nie pozwolisz, żeby żylaki CI pokrzyżowały plany? Dzięki podkolanówkom Veera zapomnisz o bólu nóg, opuchliźnie i ochronisz swoje nogi przed chorobami naczyń krwionośnych.

 

Kolory:

  • czarny
  • solei

 

Rozmiary:

pdk 70DEN - Podkolanówki przeciwżylakowe 70 den Veera

Rozmiar

1/2, 3/4

Kolor

solei, czarny

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podkolanówki przeciwżylakowe 70 den Veera”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *