Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

PIŁKA DO MASAŻU LACROSSE POJEDYNCZA HMS

poduszka pneumatyczna
PODUSZKA PNEUMATYCZNA PRZECIWODLEŻYNOWA
24 marca 2021
pileczka podwojna lacrosse
PIŁKA PODWÓJNA LACROSSE HMS
30 marca 2021
Show all

PIŁKA DO MASAŻU LACROSSE POJEDYNCZA HMS

23,00  19,00 

Piłka do masażu Lacrosse pojedyncza, to silikonowa piłka, służąca do rozluźniania nadmiernie napiętych punktów mięśniowo-powięziowych.

Oddziaływanie na mięśnie odbywa się poprzez rollowanie i uciskanie o określonej sile nacisku. Masaż piłką poprawia ukrwienie mięśni, rozluźnia je i odpręża. Dzięki temu jest idealny po dużym wysiłku treningowym, gdy mięśnie wymagają szybkiej regeneracji, aby uniknąć ich zakwaszenia. Masowanie piłeczką można wykonać tuż po zakończeniu treningu na boisku sportowym, na siłowni, w klubie fitness, na basenie.

Piłka do masażu Lacrosse, jest bardzo łatwa w użyciu. Wystarczy przyłożyć ją do twardego podłoża, np. ściany lub podłogi, tak, żeby ustabilizować jej ruch, następnie uciskać wybrane punkty na ciele.

Używając piłki do masażu, możemy dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych partii mięśni. Ich skuteczność zawdzięczamy niewielkim rozmiarom, dzięki którym możliwy jest precyzyjny ucisk punktów spustowych, czyli źródła bólu.

Piłka Lacross dedykowana jest sportowcom o różnym poziomie zaawansowania. Świetnie sprawdzają się przy drobnych bólach szyi, ramion, placów, rąk i nóg. Często wykorzystywane są przez osoby trenujące CROSS FIT w celu poprawy mobilności ruchów.

Specyfikacja:
  • Materiał: silikon
  • Średnica: 65 mm
  • Twardość: 50
  • Maksymalne obciążenie: 320

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PIŁKA DO MASAŻU LACROSSE POJEDYNCZA HMS”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *