Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

OPASKA NA ŁOKIEĆ TENISISTY/GOLFISTY Z PODKŁADKĄ ŻELOWĄ – MUELLER

stabilizator lokcia
STABILIZATOR ŁOKCIA BREG T-SCOPE ZEGAROWY ZAWIASOWY
8 lutego 2018
STABILIZATOR ŁOKCIA NEOPRENOWY MUELLER
8 lutego 2018
Show all

OPASKA NA ŁOKIEĆ TENISISTY/GOLFISTY Z PODKŁADKĄ ŻELOWĄ – MUELLER

69,00 

Opaska na łokieć tenisisty to produkt, który pomaga w likwidacji dolegliwościach bólowych i uczuciu dyskomfortu po bocznej stronie łokcia.

Schorzenie “łokieć tenisisty czy golfisty” najczęściej dopada sportowców oraz osoby wykonujące na co dzień prace fizyczne. Jednak narażone są również osoby młode, spędzające dużo czasu przed komputerem.

Nasz organizm stara się załagodzić objawy i wytwarza tkankę łączną, która jest słabsza od zdrowej tkanki, a wciąż powtarzające się przeciążenia, powodują naderwania ścięgien, co prowadzi do powstania i pogłębiania się tego schorzenia. To powszechna kontuzja, która nie podlega zazwyczaj specjalistycznemu i wymagającemu leczeniu. Jednak proces zdrowienia czy zaniku dolegliwości bólowych wymaga zazwyczaj dużo czasu i zmian w nawykach.

Opaska na łokieć tenisisty została stworzona, by odciążyć ścięgna mięśni prostowników lub zginaczy przedramienia przy występowaniu łokcia tenisisty lub golfisty.

Orteza wyposażona jest w żelową wkładkę, która zapewnia punktową kompresję i odciążenie ścięgien mięśni w okolicy łokcia. Opaska jest zapinana na rzep, co umożliwia indywidualne dopasowanie siły dociągu.

Wspomaga regenerację ścięgien mięśni prostowników lub zginaczy przedramienia przy występowaniu łokcia tenisisty lub golfisty.

 

Rozmiar uniwersalny (według obwodu łokcia od 20 do 38 cm)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „OPASKA NA ŁOKIEĆ TENISISTY/GOLFISTY Z PODKŁADKĄ ŻELOWĄ – MUELLER”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *