Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

KOC ELEKTRYCZNY VITAMMY THERMO 2x

PULSOKSYMETR IMDK
4 grudnia 2021
INHALATOR NOVAMA NELLA DLA DZIECI
11 grudnia 2021
Show all

KOC ELEKTRYCZNY VITAMMY THERMO 2x

180,00 

KOC ELEKTRYCZNY VITAMMY THERMO 2x

Koc grzewczy z wyglądu przypomina zwykły koc. Jest delikatny, miękki i przyjemny, ale różnica polega na możliwości podłączenia do prądu, tak aby możliwe było ogrzanie się, zwłaszcza w mroźne dni. Koc posiada specjalny regulator do ustawiania temperatury. Koc wyposażony jest w termostat sensorowy, który automatycznie reguluje i utrzymuje pożądaną temperaturę.

Regulacja temperatury: Niska (40° C), Średnia (50° C), Wysoka (60° C)

Kocem nie tylko można się okrywać, ale może przyjmować funkcję prześcieradła grzewczego. Przez całą noc na daną część ciało będzie oddziaływało przyjemne ciepło, mięśnie będą rozluźnione, a ciało zrelaksowane. Ciepło ma zastosowanie przy stanach przemęczenia, wzmacnia efekty kosmetyczne i odnowę skóry. Stosuje się również w przypadkach nerwobóli, dlatego często korzystają z koców grzewczych osoby starsze, które mają problem z termoregulacją, napięciem mięśniowym czy cierpią na różne schorzenia neurologiczne. Polecany również osobom, które marzną i chcą się ogrzać oraz dla dbających o komfort snu.

Koc należy położyć na twardym i nieregulowanym materacu. W czasie snu koc powinien być płasko rozłożony od ramion aż do stóp. Koc należy rozłożyć z dołączonym kontrolerem skierowanym w stronę górnej części łóżka. Najłatwiejsza opcja dla obsługi będzie w sytuacji, gdy strona z panelem kontrolnym znajdzie się blisko barku. Aby koc nie przesuwał się, nie gniótł, należy mocno przymocować elastyczne pasy. Uwaga: pofałdowana część ma tendencję do wytwarzania wysokiej temperatury!

Cechy produktu:

  • Wymiary: 160 x 140 cm- bardzo duży!

  • Napięcie prądu: 220-240 V

  • Częstotliwość prądu: 50 Hz

  • Moc: 55-60W

  • Automatyczne wyłączenie po: -180 minut- bezpieczny!

  • Warunki przechowywania: 10-40 ° C, musi być suchy oraz czysty

  • Materiał: Materiał jest bardzo przyjemny w dotyku. Dodatkowo można prać ręcznie.

  • Odłączany przewód wraz z kontrolerem

  • Można używać przez całą noc

  • Zaawansowany termostat sensorowy- aż 3 poziomy grzania, 2 kontrolery

Najwyższa temperatura, którą osiąga ten koc, jest również najwyższą temperaturą dozwoloną przez Europejskie Normy dotyczące bezpieczeństwa użytkowników.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KOC ELEKTRYCZNY VITAMMY THERMO 2x”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *