Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

INHALATOR NOVAMA NELLA DLA DZIECI

KOC ELEKTRYCZNY VITAMMY THERMO 2x
10 grudnia 2021
ORTEZA STAWU KOLANOWEGO DLA DZIECI
11 grudnia 2021
Show all

INHALATOR NOVAMA NELLA DLA DZIECI

175,00 

INHALATOR NOVAMA NELLA DLA DZIECI

Inhalator wykonany przez włoską firmę FLAEM jest innowacyjnym inhalatorem, ponieważ ma posiada specjalne zabezpieczenie, który przeciwdziała wylewaniu się leku, dlatego nebulizacja bardzo ruchliwych dzieci jest możliwa. Zastosowanie długiego przewodu i specjalnej konstrukcji, która chroni przed wydostaniem się leku dzieci sprawia, że można inhalować w pozycji leżącej. Przybieranie pozycji leżącej podczas inhalacji często jest niemożliwe w przypadku innych inhalatorów. Nie ma nic bardziej zakłócającego inhalację niż wylewanie się leku na siebie, przedmioty. Pojawia się wtedy problem, ponieważ nie wiadomo, ile tego leku z danym momencie było, ile zostało – w przypadku NELLA problem ten został rozwiązany.

Nowoczesne rozwiązania techniczne, mocny i wydajny silnik zapewniają wygodne i bezpieczne użytkowanie inhalatora, który może być stosowany np. przy nebulizacji solą fizjologiczną oraz w przypadku najpopularniejszych  leków np. Flixotide, Budesonid, Pulmicort czy Miflonide. Idealny do zwalczania sezonowych przeziębień, kataru i innych dolegliwości dróg oddechowych. Inhalator można czyścić na wiele sposobów- czy to w zmywarce, czy gotując.

nella-novama-by-flaem-baner

Przyjazny wygląd biedronki zachęca dziecko do terapii, a dodatkowym atutem są dwie kolorowe obudowy. Dużym plusem jest to, że nie trzeba decydować się na dany kolor, ponieważ w zestawie są dwie kolorowe nakładki- różowa oraz niebieska.

Przyjazne dla dzieci, pomocne maski z miękką obwódką

Miękkie obwódki masek zapewniają zwiększony komfort użytkowania i lepsze dopasowanie maski do kształtu twarzy, które nie tylko ułatwiają inhalację, ale również niwelują rozpraszanie leku. Zawór antydyspersyjny zmniejsza straty leku oraz umożliwia swobodne oddychanie w masce.

Tryb pracy- ciągły

Nie ma zatem konieczności robienia przerw w inhalacjach pomiędzy poszczególnymi członkami rodziny.

 

Wydłużona trwałość

Nebulizatory NOVAMA by FLAEM (NELLA, FAMILINO) można używać nawet 12 miesięcy.

Dwa tryby pracy

Nebulizator RF6+ może pracować w dwóch trybach pracy, aby efektywnie dopasować sposób prowadzenia terapii w zależności od schorzenia:

  • “standardowym”  (z zakrytą pokrywka) – 0,19ml/min i MMAD 3,34 μm

  • “high speed”  (z otwartą pokrywką) – 0,32 ml/min i MMAD 3,67 μm

Parametry mgiełki:

 

z otwartą obsadą

zaworu MAKS. (ok.)

z zamkniętą obsadą

zaworu MIN. (ok.)

Podawanie:

ok. 0,32 l/min

ok. 0,19 ml/min

MMAD:

3,67 μm

3,34 μm

Frakcja wdychana < 5 μm (FPF):

66%

69,2%

W zestawie: kompresor Nella, nebulizator RF6 plus, 2 wymienne pokrywy kompresora, ustnik, końcówka do nosa, maska dla dzieci, maska dla dorosłych, 2 metrowy przewód powietrzny, zapasowy filtr porex, torba na akcesoria, instrukcja obsługi z karta gwarancyjną
Wyprodukowany w 100% we Włoszech. Produkt w pełnie bezpieczny, nie zawiera ftalanów i bisfenolu A.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „INHALATOR NOVAMA NELLA DLA DZIECI”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *