Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

INHALATOR SANITY SMART & EASY

KLIN MIĘDZYPALCOWY
2 stycznia 2018
Orteza na łokieć tenisisty/golfisty
3 stycznia 2018
Show all

INHALATOR SANITY SMART & EASY

130,00 

INHALATOR SANITY SMART & EASY

Inhalator SANITY gwarantuje szybkie, precyzyjne i efektywne podanie leku do chorobowo zmienionych miejsc układu oddechowego. Jest prosty w obsłudze, działa szybko i sprawnie, dając pewność skutecznej aplikacji. Urządzenie jest lekkie, niewielkich rozmiarów, a przy tym wygodne w użyciu i konserwacji. Może być stosowany zarówno przez dzieci jak i dorosłych.

Nebulizację (aerozoloterapię) szczególnie zaleca się w leczeniu dróg oddechowych niemowląt i dzieci. Zabieg ten należy do metod nieagresywnych i bezbolesnych, a zarazem wysoce skutecznych. Podawanie leków drogą wziewną zmniejsza odsetek działań niepożądanych w porównaniu z lekami podawanymi doustnie, a równoczesne stosowanie właściwie dobranego inhalatora poprawia komfort życia osób z przewlekłymi chorobami układu oddechowego. Inhalator  może również z powodzeniem stosować profilaktycznie u osób zdrowych, które przebywają np. w pomieszczeniach zadymionych, przez co obniża się ryzyko zachorowania.

Inhalator Sanity posiada bardzo dobre parametry techniczne, min.: mmad równe 2,44um, czy średnią wydajność nebulizacji na poziomie 0,35ml/min.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „INHALATOR SANITY SMART & EASY”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *