Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

ASPIRATOR DO NOSA ELEKTRYCZNY NOVAMA PINGO Z MELODYJKAMI

komora inhalacyjna philips
KOMORA INHALACYJNA PHILIPS RESPIRONICS OPTICHAMBER DIAMOND
7 listopada 2018
wózek inwalidzki specjalny
WÓZEK INWALIDZKI SPECJALNY MDH
4 czerwca 2019
Show all

ASPIRATOR DO NOSA ELEKTRYCZNY NOVAMA PINGO Z MELODYJKAMI

115,00 

Aspirator do nosa elektryczny Pingo (odciągacz kataru)

Aspirator do nosa  Pingo to prosty w użyciu odciągacz kataru, który dzięki swoim zaletom sprawdzi się w każdym domu.

Zalecany jest dla dzieci w wieku od 0 do 12lat.

Można go zabrać ze sobą na wyjazd, wczasy, wycieczkę.

Aspirator nie wymaga zasilania prądem stałym. Lekki i cichy, nadaje się do stosowania w nocy, nawet gdy dziecko śpi. Nie wymaga kupowania materiałów eksploatacyjnych takich jak jednorazowe zbiorniczki, kapturki, pojemniczki.

Aspirator do nosa elektryczny Pingo posiada wymienne rozmiary końcówek

Aspirator umożliwia dopasowanie zarówno do rodzaju kataru, jak i wieku dziecka (rozmiaru nozdrzy) – dzięki temu możliwe jest skuteczne odsysanie i prawidłowe uszczelnienie nawet w przypadku gęstego, uciążliwego kataru. Końcówki większe są zalecane dla starszych dzieci, w przypadkach kiedy katar ma gęsta wydzielinę. Końcówki mniejsze wykorzystujemy u młodszych dzieci, kiedy wydzielina z nosa jest rozwodniona i ciekłą. Dobranie właściwego rozmiaru nakładki ma duże znaczenie wszak wybór za dużej nakładki może podrażniać błonę śluzową nosa, wywoływać krwawienie, podrażnienie i ból.

Aplikacja podciśnienia może mieć charakter przerywany lub ciągły. Sposób odsysania, jego długość i charakter mogą być dopasowane do chwilowych potrzeb: nieprzerywana praca pozwala dokończyć odsysanie. W przypadkach kiedy dziecko źle się czuje w każdej chwili można przerwać odsysanie.

 

Aspirator do nosa elektryczny Pingo jest bardzo wygodny w użyciu.

Urządzenie ma ergonomiczny kształt ułatwiający jego trzymanie w prawidłowej pozycji, dzięki temu sposób aplikacji jest intuicyjny i bezpieczny. Podczas aspiracji utrzymuj głowę dziecka prosto (w pionie) i wprowadź końcówkę do jednego z nozdrzy dziecka. Uważaj, aby nie wepchnąć końcówki zbyt głęboko do nozdrza lub aby nie napierać na tylną ścianę jamy nosowej. Staraj się utrzymywać aspirator w takiej pozycji, aby końcówka była prostopadła do powierzchni twarzy dziecka. Nie kieruj końcówki w górę, w głąb nozdrza dziecka. Poczekaj, aż aspirator wciągnie wydzielinę. W razie konieczności czynność powtórz w drugim nozdrzu lub przeprowadź ponownie.

12 melodyjek

Aspiracja szczególnie u najmłodszych dzieci może wywoływać dyskomfort, strach a niekiedy nawet ból ( wybór za dużej nakładki, niewłaściwe użycie aspiratora). Aspirator Pingo został zaprojektowany specjalnie z myślą o dzieciach, aby ograniczyć nieprzyjemne doznania. Aspirator ma możliwość pocieszyć ,,zająć ‘’dziecko piosenką, jedną z wybranych 12 melodii. Wystarczy nacisnąć przycisk odtwarzania muzyki (przycisk z nutką), można również wyłączyć tą funkcje np. w nocy.

Zasilanie bateryjne

Autonomiczne działanie dzięki pompce zasilanej bateryjnie. Nie wymaga użycia dodatkowych urządzeń typu odkurzacz i nie wiąże się z dodatkowymi czynnościami

Aspirator do nosa elektryczny jest łatwy w czyszczeniu

Głowicę i jej części można skutecznie myć bieżącą wodą oraz dezynfekować wrzącą wodą.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ASPIRATOR DO NOSA ELEKTRYCZNY NOVAMA PINGO Z MELODYJKAMI”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *