Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

ELEKTRYCZNY ASPIRATOR DO NOSA NOVAMA PINGO Z MELODYJKAMI

phillips - ELEKTRYCZNY ASPIRATOR DO NOSA NOVAMA PINGO  Z MELODYJKAMI
KOMORA INHALACYJNA PHILIPS RESPIRONICS OPTICHAMBER DIAMOND
7 listopada 2018
2014 10 16 MDH 045 prezentacja.jpg  488x488 - ELEKTRYCZNY ASPIRATOR DO NOSA NOVAMA PINGO  Z MELODYJKAMI
WÓZEK INWALIDZKI SPECJALNY MDH
4 czerwca 2019
Show all

ELEKTRYCZNY ASPIRATOR DO NOSA NOVAMA PINGO Z MELODYJKAMI

115,00 

ELEKTRYCZNY ASPIRATOR DO NOSA NOVAMA PINGO Z MELODYJKAMI

Aspirator do nosa (odciągacz kataru)

Aspirator Pingo to prosty w użyciu odciągacz kataru, który dzięki swoim zaletom sprawdzi się w każdym domu. Zalecany jest dla dzieci w wieku od 0 do 12lat. Można go zabrać ze sobą na wyjazd, wczasy, wycieczkę. Aspirator nie wymaga zasilania prądem stałym. Lekki i cichy, nadaje się do stosowania w nocy, nawet gdy dziecko śpi. Nie wymaga kupowania materiałów eksploatacyjnych takich jak jednorazowe zbiorniczki, kapturki, pojemniczki.

Wymienne rozmiary końcówek

Aspirator możliwiają dopasowanie zarówno do rodzaju kataru, jak i wieku dziecka (rozmiaru nozdrzy) – dzięki temu możliwe jest skuteczne odsysanie i prawidłowe uszczelnienie nawet w przypadku gęstego, uciążliwego kataru. Końcówki większe sa zalecane dla starszych dzieci, w przypadakch kiedy katar ma gęsta wydzielinę. Końcówki mniejsze wykorzystujemy u młodszych dzieci, kiedy wydzielina z nosa jest rozwodniona i ciekłą. Dobranie właściwego rozmiaru nakładki ma duże znaczenie wszak wybór za dużej nakładki może podrażniać błonę śluzową nosa, wywoływać krwawienie, podrażnienie i ból.

Dwa tryby pracy

Aplikacja podciśnienia może mieć charakter przerywany lub ciągły. Sposób odsysania,jego długość i charakter mogą być dopasowane do chwilowych potrzeb: nieprzerywana praca pozwala dokończyć odsysanie. W przypadkach kiedy dziecko źle się czuje w każdej chwili można przerwać odsysanie.

 

Wygodny w użyciu

Urządzenie ma ergonomiczny kształt ułatwiający jego trzymanie w prawidłowej pozycji, dzięki temu sposób aplikacji jest intuicyjny i bezpieczny. Podczas aspiracji utrzymuj głowę dziecka prosto (w pionie) i wprowadź końcówkę do jednego z nozdrzy dziecka. Uważaj, aby nie wepchnąć końcówki zbyt głęboko do nozdrza lub aby nie napierać na tylną ścianę jamy nosowej. Staraj się utrzymywać aspirator w takiej pozycji, aby końcówka była prostopadła do powierzchni twarzy dziecka. Nie kieruj końcówki w górę, wgłąb nozdrza dziecka. Poczekaj, aż aspirator wciągnie wydzielinę. W razie konieczności czynność powtórz w drugim nozdrzu lub przeprowadź ponownie.

12 melodyjek

Aspiracja szczególnie u najmłodszych dzieci może wywoływać dyskomfort, strach a niekiedy nawet ból ( wybór za dużej nakładki, niewłaściwe użycie aspiratora). Aspirator Pingo został zaprojektowany specjalnie z myślą o dzieciach, aby ograniczyć nieprzyjemne doznania. Aspirator ma możliwość pocieszyć ,,zająć ‘’dziecko piosenką, jedną z wybranych 12 melodii. Wystarczy nacisnąć przycisk odtwarzania muzyki (przycisk z nutką), można również wyłączyć tą funkcje np. w nocy.

Zasilanie bateryjne

Autonomiczne działanie dzięki pompce zasilanej bateryjnie. Nie wymaga użycia dodatkowych urządzeń typu odkurzacz i nie wiąże się z dodatkowymi czynnościami

 

Łatwy w czyszczeniu

Głowicę i jej części można skutecznie myć bieżącą wodą oraz dezynfekować wrzącą wodą.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “ELEKTRYCZNY ASPIRATOR DO NOSA NOVAMA PINGO Z MELODYJKAMI”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *