Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

CIŚNIENIOMIERZ OMRON M7

Ciśnieniomierz naramienny Omron M3
CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY OMRON M3 COMFORT
14 października 2019
orteza kolana
ZEGAROWA ORTEZA KOLANA DLA DZIECI BREG
26 listopada 2019
Show all

CIŚNIENIOMIERZ OMRON M7

330,00 

CIŚNIENIOMIERZ OMRON M7

Najbardziej zaawansowany ciśnieniomierz w ofercie firmy Omron. Model M7 Intelli IT wspierany jest przez mobilną aplikację „OMRON Connect” pozwalającą na zarządzanie danymi o zdrowi pacjenta na ekranie smartfona. Od teraz wszystkie informacje będą gromadzone w pamięci urządzeń mobilnych. Ciśnieniomierz jest kompatybilny z systemami Android/iPhone.

Mankiet o obwodzie 22-42 centymetrów automatycznie dopasowuje się do ciała użytkownika, a Technologia Intellisense optymalizuje poziom jego napełniania. Dzięki technologii Intelli Wrap pozwalana wykonywanie pomiaru w dowolnym miejscu ramienia. O prawidłowym założeniu informować nas będzie specjalny wskaźnik.  Urządzenie firmy OMRON zapewnia dokładność w zakresie 360 stopni.

Ciśnieniomierz OMRON M7 Intelli IT posiada funkcje wykrywania ruchu oraz nieregularnego bicia serca. Co więcej, pozwala on wyliczyć uśrednioną wartość pomiarów porannych i wieczornych. Mogą korzystać z niego kobiety w ciąży, nawet jeśli stwierdzono u nich stan przedrzucawkowy lub cukrzyce.

Pamięć urządzenia pozwala na wykonanie i zapisanie 100 pomiarów dla każdego z dwóch użytkowników. Dokładność jego pomiarów sprawdzona została klinicznie i potwierdzona przez  Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego. Produkt objęty jest gwarancją Omron na okres 3 lat od daty zakupu. W zestawie dołączony są baterie, futerał oraz arkusz do notowania ciśnienia krwi.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „CIŚNIENIOMIERZ OMRON M7”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *