Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY OMRON M3 COMFORT

Wkładki ortopedyczne dla dzieci FootWave Kids Supi
Wkładki ortopedyczne dla dzieci FootWave Kids Supi
14 października 2019
orteza kolana
Zegarowa orteza kolana Wee-Room Breg
26 listopada 2019
Show all

CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY OMRON M3 COMFORT

180,00 

Ciśnieniomierz naramienny Omron M3 Comfort. Wykrywa nieregularną pracę serca, przez co nadaje się dla osób z arytmią.

Ciśnieniomierz naramienny OMRON M3 Comfort

Zapewnia dokładność wyników w zakresie 360 stopni, bez względu na to, w jakim ręki się znajduje. Odpowiedzialna jest za to technologia mankietu Intelli Wrap. Jego długość jest regulowana i wynosi od 22 do 42 centymetrów. Dzięki temu idealnie nadaje się do użytkowania przez osoby starsze. Dodatkowo o optymalizację stopnia napełniania mankietu zadba technologia Intellisense. W odczytaniu wyniku badań seniorom pomoże duży i czytelny wyświetlacz.

Z ciśnieniomierza korzystać mogą jednak wszystkie osoby dbające o swoje zdrowie. Posiada tryb badania klinicznego, ciążowego i cukrzycy. Urządzenie zostało wyposażone w przydatne funkcje jak opcja wcześniejszego wykrywania udaru. O zbyt wysokim ciśnieniu poinformuje nas intuicyjny wskaźnik LED.  Pamięć urządzenia pozwala na wykonanie i zapisanie 60 pomiarów dla każdego z dwóch użytkowników.

Ciśnieniomierz spełnia też wszystkie normy, a dokładność pomiarów modelu M3 Comfort potwierdzona została przez Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego. W zestawie dołączony są baterie, futerał oraz arkusz do notowania ciśnienia krwi. Produkt objęty jest gwarancją Omron na okres 3 lat od daty zakupu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY OMRON M3 COMFORT”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *