Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

CIŚNIENIOMIERZ EASYMED

Wkładki do butów Actifresh
27 grudnia 2017
Show all

CIŚNIENIOMIERZ EASYMED

129,00  119,00 

Kategoria:

Ciśnieniomierz EasyMed – wygoda na co dzień

Nowoczesny, wygodny i precyzyjny ciśnieniomierz firmy Easymed. W pełni automatyczne urządzenie jakim jest ciśnieniomierz naramienny EasyMed, zostało wyposażone w duży wyświetlacz LCD, który ułatwi odczytanie wyników badania. Ekran pracuje w trzech trybach koloru: zielonym, żółtym i czerwonym. Ciśnieniomierz spełnia warunki klasyfikacji WHO i idealnie nadaje się dla osób starszych. Aby w wygodny sposób sprawdzić ciśnienie krwi, wystarczy wcisnąć jeden przycisk sterowania. Ponadto ciśnieniomierz posiada funkcję wykrywania arytmii serca.

Podręczny ciśnieniomierz EasyMed- zawsze pod ręką

Pamięć ciśnieniomierza została rozszerzona  do 30 pomiarów, a dzięki specjalnym programom urządzenie może być stosowane nawet przez 3 osoby. Kompaktowe wymiary sprawiają, że z łatwością będziesz mógł go przechować w specjalnym pokrowcu dołączonym w zestawie. Z jego pomocą dokonasz  pomiar ciśnienia krwi nie tylko w zaciszu swojego domu, ale także w podróży, czy na wakacjach.

Ciśnieniomierz EasyMed to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twoich bliskich. Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją door to door.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „CIŚNIENIOMIERZ EASYMED”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *