Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

Aparaty na halluksy

Aparat na haluksy – skuteczna pomoc

Haluksy to bolesny problem, który dotyka spory procent społeczeństwa. Popularnymi sposobami walki z chorobą zwyrodnieniową stóp jest korzystanie z rozmaitych środków farmakologicznych, czy stosowanie fizjoterapii – często jednak zabiegi takie nie przynoszą pożądanych skutków. Jedną z najbardziej skutecznych metod jest jednak używanie aparatów na haluksy.

Pomoc całą dobę

Aparaty korygujące haluksy pozwalają na utrzymanie palców oraz stopy we właściwej pozycji. Zmniejszają one dokuczliwy ból utrudniający chodzenie, a także zapobiegają powstawaniu dalszych stanów zapalnych. Aparaty na haluksy wykonane są z naturalnych materiałów i pomagają także w gojeniu się skóry. Dzięki specjalnej konstrukcji składającej się z dwóch części nadają się one do używania zarówno w dzień, jak i w nocy. Opaski zapinane są na rzepy, co sprawia, że aparat zakłada się łatwo i szybko dopasowuje się do stopy.

Dostosowany do potrzeb

Ciekawą alternatywą dla aparatów na haluksy  są dostępne w naszym sklepie wkładki żelowe. Przeznaczony dla Pań produkt skutecznie ułatwi chodzenie w butach na wysokim obcasie. Samoprzylepne plastry nadają się także do noszenia z klapkami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą aparatów na haluksy.

Wyświetlanie wszystkich 10 wyników