Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

Kinesiology taping

Plastry Kinesiotaping

Taśmy do kinesiology taping są używane w sporcie, neurologii oraz pediatrii. Stosuje się je zarówno do ćwiczeń fitness, jak i w rehabilitacji.

Taśmy Kinesio® – produkty, które wyznaczyły światowe standardy

W naszym sklepie można znaleźć rolki Kinesio® Tex Classic, opracowane z myślą o terapeutach i indywidualnych pacjentach. Specjalistyczne produkty stale wyznaczają i w pełni realizują ogólnoświatowe standardy plastrów kinesiotapingTaśmy są hipoalergiczne i nie zawierają uczulającego lateksu. Struktura bawełny wykorzystanej do ich stworzenia umożliwia skórze jeszcze lepsze oddychanie. Taśmy w wariancie klasycznym dostępne są w różnych kolorach – czarnym, różowym, niebieskim oraz beżowym.

Nowsza wersja standardowego, powszechnie stosowanego produktu to Kinesio® Tex Gold FP. Opracował ją dr Kenzo Kase, udoskonalając legendarne już taśmy. Wariant Gold dostępny w tej kategorii zawiera innowacyjną technologię Finger Print, która imituje linie papilarne ludzkiej skóry. Doktor Kase poprawił też przyczepność kleju jak i grubość plastra, tworząc produkt przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalistów. Ponadto dzięki lepszemu układowi „fali” komfort użytkowania plastrów jest jeszcze większy niż dotychczas.

Plastry kinesiotaping firmy Muller

Oferujemy również taśmy Kinesiology firmy Mueller. Akcesoria wykonano w 100% z wysokogatunkowej bawełny. Taśmy są elastyczne, dobrze przepuszczają powietrze i świetnie dostosowują się do ludzkiej skóry. Co ważne, klej użyty w tym produkcie do Kinesiology Taping nie powoduje alergii.

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników