Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

Poduszki lędźwiowe

Poduszki lędźwiowe

Poduszki lędźwiowe to akcesoria ortopedyczne przynoszące ulgę wszystkim, których praca związana jest z siedzeniem, na przykład kierowcom i pracownikom biurowym. Nasze produkty skutecznie redukują bóle kręgosłupa i poprawiają komfort codziennego codziennego wykonywania zawodowych obowiązków.

Poduszki lędźwiowe nadają się jednak nie tylko do pracy, ale też do domu czy samochodu. Okażą się także nieocenionym wsparciem dla pleców w trakcie podróży. Ze względu na swoją budowę doskonale wypełniają przestrzeń między oparciem siedzenia a ciałem. Mogą być stosowane zarówno profilaktycznie, jak i w leczeniu dyskopatii lub łagodzeniu skutków przebytego urazu kręgosłupa.

Poduszki ortopedyczne do foteli samochodowych i krzeseł biurowych

Poduszki lędźwiowe polecane są osobom wykonującym pracę siedzącą, na przykład w biurze, a także kierowcom spędzającym dłuższy czas za kierownicą samochodu. Stosowanie akcesorium pomaga ułożyć i podtrzymać kręgosłup w jego anatomicznym położeniu. Pozwala zachować prawidłową postawę, wspierając lędźwiową część pleców, co zapobiega przeciążeniom wywołującym dolegliwości bólowe.

W naszej ofercie dostępna jest specjalistyczna poduszka Lumbar Support, wyprofilowana tak, by zapewniać właściwe podparcie ortopedyczne dla lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Akcesorium ma uniwersalne wymiary 40x33x12 cm. Dzięki praktycznemu paskowi można łatwo przymocować poduszkę do oparcia fotela. Poduszki  Lumbar Support, wykonane z pianki dopasowującej się do ciała, mają powłoczki z materiału, który w prosty sposób udaje się utrzymać w czystości.

Wyświetlanie jednego wyniku