Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

Poduszki do spania

Poduszki do spania

W tej kategorii znalazły się poduszki ortopedyczne, które złagodzą bóle pleców, głowy i zapewnią wygodną pozycję w czasie odpoczynku. Specjalistyczne produkty wykonane z termoaktywnych tworzyw zostały zaprojektowane tak, by gwarantować swoim użytkownikom zdrowy sen.

Poduszki do spania z pianki wiskoelastycznej

Pianka poliuretanowa wiskoelastyczna, nazywana też pianką leniwą lub termoplastyczną, jest materiałem, który reaguje na temperaturę i wagę ciała, jednocześnie dopasowując się do jego kształtu. Dzięki wspomnianym właściwościom poduszki ortopedyczne wykonane z tego materiału dają doskonałe podparcie głowie, szyi i ramionom w trakcie snu. Akcesoria, mimo swej miękkości, skutecznie podtrzymują ciało, zarazem zachowując jego naturalne krzywizny i nie wywierając nacisku na mięśnie, nerwy i naczynia krwionośne. Z tych względów poduszki do spania z pianki wiskoelastycznej, takie jak Comfort Gel Pillow, łagodzą dolegliwości związane z bólem kręgosłupa, chrapaniem, napięciem nerwowym i bezsennością. Produkty dostępne w naszym sklepie pozwalają mięśniom na maksymalne rozluźnienie i odprężenie, poprawiając jakość snu. Są idealne do spania na plecach, brzuchu czy boku.

Poduszki do spania wielofunkcyjne

Więcej zastosowań mają poduszki ortopedyczne w kształcie walca, wykonane z pianki leniwej, z wewnętrznym modułem zginającym. Gwarantują one właściwe podparcie pod głowę, plecy albo zmęczone nogi. Produktem godnym polecenia jest poduszka Flex Pillow, dostępna z przyjemną w dotyku welurową poszewką, którą można w razie potrzeby zdejmować. Produkt świetnie odciąża napięcia mięśni i stawów, dlatego z powodzeniem wykorzystuje się go w rehabilitacji kończyn dolnych i kręgosłupa. Flex Pillow przydaje się również w leczeniu zwyrodnień, rwy kulszowej albo dyskopatii.

Wyświetlanie wszystkich 13 wyników