Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

Buty dla dzieci MEMO

Buty dla dzieci MEMO

Memo to wysokiej klasy obuwie dla dzieci, zaprojektowane w uniwersalnym, modnym stylu. W naszej ofercie można znaleźć sandały i trzewiki diagnostyczno-profilaktyczne dla dzieci w różnym wieku. Obuwie MEMO, wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewnia wygodę i pozwala zadbać o delikatne stopy. Buty dla dziewczynek i chłopców są dostępne w wielu kolorach i mają rozmaite wzory. Z pewnością uda się znaleźć model, który nie tylko będzie działać diagnostycznie czy profilaktycznie, ale też spodoba się dziecku.

Buty dla dzieci z podeszwą diagnostyczną Memo

Modele diagnostyczno-profilaktyczne zostały wyposażone w elastyczną podeszwę diagnostyczną Memo, która ochroni i ustabilizuje wrażliwe dziecięce stopy, pozwoli zadbać o ich rozwój, a także pomoże przeciwdziałać wadom postawy. Sandały posiadają sztywne zapiętki, a trzewiki nadają się do użytkowania przez większość pór roku. Co ważne, wszystkie buty dla dzieci MEMO wykonano z naturalnych, miękkich skór kozich, nubuku lub połączenia tych materiałów. Część modeli jest przystosowana do wkładki ortopedycznej.

W naszym sklepie proponujemy buty dla dzieci MEMO, które pochodzą z różnych kolekcji, na przykład Urban Classic albo Mammal Collection. Tę drugą stworzył Kobi Levi – projektant butów ceniony przez Lady Gagę, Fergie i wielu celebrytów.

Sandały Dino – buty profilaktyczne dla najmłodszych

Z powodu swojej specjalnej budowy Sandały Dino nadają się do nauki chodzenia, dlatego że zapewniają najlepsze ułożenie kości, stawów. Gwarantują też optymalną pracę stopy już przy pierwszych krokach. Sandałki przeznaczone dla najmłodszych dzieci uczących się chodzić nie mają podeszwy diagnostycznej. Ich najważniejszą funkcją jest profilaktyka.

Wyświetlanie wszystkich 27 wyników