Salon Zdrowia - Sklep Medyczno-Ortopedyczny

Buty Berkemann

Buty Berkemann

Obuwie medyczne i ortopedyczne marki Berkemann poleca się osobom borykającym się z płaskostopiem podłużnym lub poprzecznym, mającym problemy z utrzymaniem prawidłowej postawy oraz cierpiącym z powodu bólu kręgosłupa. Buty zaprojektowano w taki sposób, aby zapewnić maksymalne odprężenie zmęczonych mięśni i stawów. Wszystkie modele wyróżnia trwałość, a także wysoki stopień komfortu dla stóp w trakcie chodzenia lub długotrwałego stania.

Wkładka Berkemann

Buty Berkemann mają wymienne wkładki oprawione skórą, które można prać w temperaturze 30°C. Oznacza to, że szybko i łatwo uda się wyczyścić i odświeżyć obuwie. Wkładki Berkemann posiadają wyraźną pelotę, podparcie łuku śródstopia i zagłębienie na piętę. Dzięki tym cechom nie przesuwają się na boki w bucie w trakcie chodzenia.

Obuwie medyczne i ortopedyczne w sklepie Salon Zdrowia

Na uwagę zasługują dostępne w naszej ofercie Klapki Berkemann JADA, wykonane ze skóry naturalnej. Buty odpowiednio podpierają wysklepienie podłużne i poprzeczne stopy, a także dobrze amortyzują wstrząsy powstające w czasie chodzenia, odciążając kręgosłup i stawy.  Obuwie wyposażone we wkładkę Berkemann zapewnia komfort, jak również zapobiega tworzeniu się żylaków, uaktywniając mięśnie nóg. Wygodę chodzenia zwiększa też wgłębienie trzymające stopę, które doskonale odciąża stawy.

W naszym sklepie można nabyć również klapki Berkemann Max – model nadający się zarówno do noszenia w domu, jak i pracy. Buty w kolorze czarnym, uszyte z miękkiej skóry licowej, z wszystkimi szwami wykonanymi ręczne, są niezwykle uniwersalne. Okażą się świetnym wyborem dla osób ceniących wysoką jakość i wygodę.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.